O nás

DSC08166-Edit

Romana a Petra – dvě bláznivé kytičkářky, které si v roce 2021 splnily svůj sen.

 

Kdo jsme? Především jsme dvě sestry, které spojuje láska k rostlinám a které si společně splnily sen – mít vlastní květinářství. Každá se zaměřujeme na něco jiného – Romča tíhne k řezaným květinám, a tak si od ní můžete pořídit ty nejkrásnější vazby pro každou příležitost, zatímco Peťa nemůže odolat květinám hrnkovým a povídat si o nich s Vámi zvládne celý den.

 

Od začátku jsme si byly vědomy skutečnosti, že konkurence je veliká, a proto jsme se snažily odlišit – ať už designem naší prodejny, tak i inovativními nápady. Veškerý nábytek v naší prodejně jsme si vytvořily samy, prodejna je laděny do dřevěného stylu tak, abyste se u nás vždy cítili příjemně a odcházeli obohaceni o estetický zážitek.

 

V La Ropa Flowers najdete řezané kytice, hrnkové květiny, květinové boxy, dárkové drobnosti a vše potřebné pro pěstování – ať už se jedná o květináče nebo námi vyráběné dřevěno-skleněné zakořeňovačky. Mimo to si u nás můžete objednat realizaci svatby, nejrůznějších oslav, popř. výzdobu vlastní prodejny. Specialitou naší prodejny je velká swapovací zeď, pro výměnu zakořeněných řízků, kterou pravidelně obměňujeme.